33. Edycja - 2019

 

Wirtualne spotkanie z eksponatem - KODAK - 31.03 godz. 16.00-16.30 Muzeum Fotografii w Bydgoszczy

33. OGÓLNOPOLSKI KONKURS FOROGRAFICZNY „DZIECKO I JEGO ŚWIAT”

 

Werdykt jury:

26.01.2020
Jury XXXIII Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Dziecko i jego świat” w składzie: Jarosław Pruss, Jarosław Kamiński, Piotr Kaczmarek postanowiło przyznać następujące nagrody:

Kategoria I (do lat 16)

Wyróżnienie
- nagroda dodatkowa firmy SGF Foto i FOTON
Anna Sitkowska - Pałac Młodzieży w Bydgoszcz

3 miejsce
- nagroda dodatkowa firmy OMG Radio,
- nagroda dodatkowa DW Margrafsen
Anna Starek - MDK „Pod akacją” w Lublinie za zdjęcie „Romowie - świat, którego nie ma”

2 miejsce
- nagroda dodatkowa Pana Posła Jana Szopińskiego
Weronika Stańczuk - Gminne Centrum Kultury Biała Podlaska za zdjęcie „Zaduma”

1 miejsce
praca zbiorowa: Kalina Albińska, Maria Bukowska, Antonina Chilewska, Zofia Dudek, Emma Gorce-Bułat, Luiza Kubalewska, Hanna Kuczkowska, Zofia Niedziałkowska, Paulina Poczwardowska, Mateusz Stanowski, Helena Włazik - Pałac Młodzieży w Bydgoszczy

Kategoria II (do lat 24)

Wyróżnienie
- nagroda dodatkowa firmy OMG Radio,
- nagroda dodatkowa DW Margrafsen
Maja Prokop - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Zygmunta Augusta w Augustowie za zdjęcie „Życiowa podróż”

3 miejsce
Eliza Petruk - Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej za zdjęcie z zestawu „Pizza w kolorze bluzki”

2 miejsce
Oliwia Kwiatkowska - Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej za zestaw zdjęć „Zabawa z psem”

1 miejsce
- nagroda dodatkowa Pana Posła Jana Szopińskiego,
- nagroda dodatkowa firmy SGF Foto i FOTON,
Sandra Wróblewska - Pałac Młodzieży w Bydgoszczy za nadesłane zdjęcia.

 

Wernisaż wystawy.

 

26.01 jury XXXIII Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Dziecko i jego świat" w składzie: Jarosław Pruss, Jarosław Kamiński, Piotr Kaczmarek oceniło nadesłane na tegoroczną edycję Konkursu prace.
W pierwszej fazie obrad zakwalifikowano prace do wystawy pokonkursowej, która odbędzie się - przypominamy - 22.02.2020 w galerii "Focus Mall", a później - pracując nad wyraz zgodnie - wyłoniło grupę prac nagrodzonych.
W obu kategoriach przyznano miejsca pierwsze, drugie, trzecie oraz wyróżnienia.

Alfabetyczny spis autorów prac zakwalifikowanych do wystawy pokonkursowej:

Aleksandra Chmiel, Bartosz Górecki, Aleksandra Jakubiuk, Jagoda Komisarz, Maja Kotarska, Marcela Kozakiewicz, Oliwia Kwiatkowska, Magdalena Pawłowska, Eliza Petruk, Kuba Piątkowski, Katarzyna Prokop, Maja Prokop, Anna Sitkowska, Weronika Stańczuk, Anna Starek, Antoni Staszewski, Katarzyna Topolska, Weronika Warylewska, Maja Wiącek, Sandra Wróblewska, Wera Zielińska.


                        

                       

 

Przypomnijmy sobie ubiegłoroczny wernisaż.

Komisarz konkursu: Jarek Pabijan

 

 

 

 


aktualizacja 30.03.2020   ©  Pałac Młodzieży